Traškūs vafliai

vafliaiNesvarbu, kiek Poną Didįjį Ekspertą bemylėčiau ir stengčiausi jo skonį prie savojo pritempti, jam vistiek skanesni vafliai ne mano kepti, o tie, kuriuos Vilma atvežė iš Bariūnų. Mano – stori, minkšti belgiški vafliai nuotraukos antrame plane, jų receptai išbandyti bent keli, visi geri. Vilmos – ploni, traškūs, susukti kūgiais. Deja, negaliu tiesiog nuspręsti pakeisti receptą iš minkštų į traškius, jei negaliu pakeisti vaflinės. Bet išeitis rasta, susitarėm su Vilma retkarčiais pasimainyti vaflinėmis!

Vilmos plonų traškių vaflių receptas

6 kiaušiniai,
2 stiklinės miltų,
2 arbatininiai šaukšteliai vanilės,
žiupsnelis druskos,
1 stiklinė cukraus,
200 gramų sviesto.
Išplakti kiaušinius su cukrumi ir druska. Įdėti miltų ir vanilės, gerai išmaišyti. Į tešlą supilti ištirpintą sviestą, išmaišyti ir kepti specialioje keptuvėje!
Skanaus!

Vilma

4 thoughts on “Traškūs vafliai

 • 2014/07/05 at 13:43
  Permalink

  isbandziau katik – nu super! vafliukai traskus, skanus isejo, bet labai byrėjo kandant, tai ipyliau slakeli pieno – tobula!
  beje, kaip manote, ar belgiskus vaflius butu galima kepti senovineje cirviniu blynu keptuveje? nes rastai iseina beveik tokie patys, o ir pinigeliu perdaugiausiai ant tokiu dalyku isleist nenoriu…

  P.S labai puikus tinklarastis, uzsuksiu dazniau! nors rec. jau senokai ikeltas, vistiek nesusilaikiau nepakomentavusi 🙂

 • 2014/07/09 at 10:10
  Permalink

  manau, kad būtų galima belgiškus vaflius čirvinių blynų keptuvėje. Principas juk tas pats – tešla supilama ne tokiu plonu sluoksniu, kaitinama iš abiejų pusių. Gabija, bandyk. Apie rezultatus papasakok.

 • 2014/08/24 at 20:57
  Permalink

  Jūs man durnei paaiškinkit kas yra 2 arbatiniai šaukšteliai vanilės?!Vanilinio cukraus?(aš baigus kulinariją konditeriją,manyčiau neklaidinkit liaudies,yra labai daug neišmanančiu)

 • 2014/08/26 at 00:40
  Permalink

  Manyčiau, kad Vilma turėjo omeny vanilinį cukrų

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *