Obuolys sluoksniuotoje tešloje

sluoksniuota tešla ir obuolys

 

Man telefonas reikalingas tik atsiliepti ir retsykiais kokiai sms, todėl pirkau paprastą, be navorotų. Jo apibūdinime buvo parašyta “žmogui, nelabai draugaujančiam su šiuolaikinėmis technologijomis” (suprask: bobučių telefonas). Aš šiaip apie save esu neblogos nuomonės, kelis kartus gyvenime net esu kai ką pakoregavus html koduose, nors ir nelabai suprasdama ką darau, bet netyčia gavosi. Bet kad man telefono reikia tik atsiliepti ir retsykiais kokiam smsui, tai tiek to, įsigijau bobučių telefoną.

ir ką manot, nuo to laiko telefonas tik tą ir daro, kad bando mane įtikinti, kad aš nieko neišmanau šiuolaikinėse technologijose.

Kai noriu atskambinti kažkam, kas man vakar skambino, blaškaus ilgiausiai, kol surandu, kur sandėliuojami įeinantys skambučiai, bet telefonas vistiek netiki, kad aš noriu jiem skambinti, vis klausinėja, “o ką tu nori daryt? O gal jamam ir viską išjungiam?”  Kai užrakinu ekraną, paskui jis labai spyriojasi atsirakinti, nesvarbu, kad aš teisingus pypsius spaudau, bet mat spaudimo jėga arba ritmas ne tie. Pakrovėjo vis nepavyksta gerai įkišt, iš pradžių kraunasi, o paskui turbūt nebe, nes kai po aštuonių valandų aš jį noriu atjungti, tai rašo, “ui, dar ne, dar nepasikroviau”. Nu vienžo…

Labiausiai tai nervina, kad kai kas nors skambina, man nerodo jų vardų, nors jie įrašyti adresyne. Rodo tik numerius, bet kas šiais laikais atpažįsta numerius? Kai skambina, bandau atpažinti iš balso. Kai klausiu kas skambina, anie turbūt įsižeidinėja, kam jų numerį esu ištrynus. O šiandien ateina smsai, nu žinot tie, apie pavasario saulę, gėles, šampę, bundančią gamtą ir kad aš pati gražiausia. Nežinau nuo ko. Nes bobučių telefonas vardų neparodo. Bet vistiek malonu.

Obuolio ir sluoksniuotos tešlos idėja

Sluoksniuotą tešlą atšildyti. Šiek tiek pakočioti. Supjaustyti ilgomis maždaug 0,5 cm pločio juostelėmis. Obuoliui išpjauti sėklyną ir supjaustyti griežinėliais 0,5-0,7 cm storio. Turi gauti skrituliukai su skyle viduryje. Tešlos juostele apsukti griežinėlį (kaip gaminant bumbulą ant kepurės). Kol nekepta, atrodo nelabai gražiai, bet iškepus tešla labai pagražėja.

Galima taip pat su ananaso griežinėliu daryti. Nors nebandžiau.

ne pati sugalvojau, kažkur mačiau. Dabar bandžiau surasti kur, nes norėjau normaliai šaltinį nurodyti, … neberadau. Ko iš manęs norėt, jei net su bobučių telefonu susišnekėt nesugebu.

4 thoughts on “Obuolys sluoksniuotoje tešloje

 • 2013/03/08 at 13:32
  Permalink

  😀 nu naglas telefonas 😀 o gal kartais vardai su numeriais suvesti ne tik į telefoną, bet ir kortelėje? Tuomet telefonas pasimeta, ką rodyt ir nerodo nieko. Arba kai kurie telefonai atpažįsta tik per +370 suvestus numerius, todėl 86*** suvestus numerius traktuoja kaip niekam nereikalingą informaciją ir neatpažįsta skambinančiųjų 🙂

 • 2013/03/08 at 13:36
  Permalink

  pas mane 85xxx variantas, kas jokiems ankstesniems telefonams ne problema. O pakeitinėti visus atmintinėj esančius numerius didelis darbas, kuriam vis nesiryžtu.
  Į telefoną ar kortelėje – ankstesni aparatai paklausdavo, kur noriu numerį išsaugoti. Šitas pats nusprendžia, viens Nokiadievs težino, kur deda.

 • 2013/03/08 at 14:51
  Permalink

  Ponia Vita labai teisingai pasake, kad vardus atpazysta tik per +370,
  Tai as jau senai perpratau ir pertvarkiau.
  O nuo pyrageliu seile varva, vien paziurejus

 • 2013/03/08 at 23:31
  Permalink

  Mano vyras Dalios būtinai paklaustų “O instrukciją skaitėte?” :)) Nors pati puikiai žinau, kad telefonai gyvena savo paslaptingą gyvenimą ir jokios instrukcijos nepadės jį perprast…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook Like Button for Dummies