Virtieniai konditerijoje Sakiuose

SakiNe Šakiuose. Mieste prie Juodosios jūros, kurio pavadinimas Saki. Konditerija yra pačiame miesto centre, keli žingsniai nuo cerkvės, prie pat turgaus, greta kultūros rūmų.

kavinėMerginos raudonomis bliuskomis šiek tiek nuobodžiauja – apie 10 valandą ryto personalo daugiau nei lankytojų. Ant durų raštelis, kad darbuotojų joms reikia dar daugiau… dar ant durų parašytos magiškos raidės Wi-fi, kurios įviliojo mus vidun labiau, negu maistas. Ai, bet nieks su tuo wi-fi nesigavo, kai paklausiau kaip vadinasi tinklas, merginos raudonom bliuskom ėmė žiūrėti viena į kitą, pasakė, kad viską rasiu ant čekio, kurio deja Ponas Didysis Ekspertas nepaėme.

Mes sėdime prie staliuko prie lango ir laukiame užsisakytų virtienių.

SakiPro langą žiūrime į centrinę aikštę, kur apsuptas spygliuočių stovi paminklas proletariato vadui. Tai pakyla dangun, tai nutūpia visus paviršius balandžiai.  Dangumi kriokdami pralekia Rusijos naikintuvai. Būreliu bėgioja šunes. Vaikšto žmonės. Stotelėje, kuri kaip tik prie lango, sustoja autobusas “Jodobrom – bolnica per vajenkomatą”.

Bobulė pasiremdama dviem lazdomis ateina pyragėlių – čia jų ir su kopūstais, ir su bulvėmis, o taip pat platus picų bei hamburgerių pasirinkimas.

Padavėja Katia atneša mums virtienių. Jos lūpa kažko patempta, klausia ar čia jau viskas, ar mes dar ko norim. Ėėėėj, man ant virtienių neuždėjo grietienės, o už ją sumokėjau atskira eilute! Vėl atėmė mano lėkštę, sugrįžo prie kitų merginų ir visu kolektyvu ėmė tyrinėti čekį. Atgavau savo virtienius jau su grietiene. Taigi tvarka.

Saki SakiSaki SakiSaki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *