Sumuštinis su avokadu

sumuštinis su avokadu

jeigu netyčia pamatote, kad nepažįstamas žmogus iš bankomato nori pasiimti 133 litus, bet bankomatas jam neduoda, ar pradedate tam žmogui dalinti patarimus?

Avokadas man visą laiką atrodė per brangus. Bet dabar raminu save taip: o kiek kainuotų sūrio gabalas, tokio pat dydžio kaip avokadas minus kauliukas?

Sumuštinis su avokadu

 • riekė baltos duonos, 
 • majonezas,
 • kelios riekelės avokado,
 • gabaliukas džiovinto pomidoro,
 • graikiškas riešutas

Kai tokį sumuštinį valgau, jaučiuosi tikra ponia. Nors vis dar neturiu rankinuko.

13 thoughts on “Sumuštinis su avokadu”

 1. siaubas , ka radau ta sudejau vadinasi, tik avokada sugadino , o graikiski kad atrodytu imantriau …..? sorry bet ne man kotai visai nepatinka

 2. O aš ir nežinojau, kad esu didelė ponia 🙂 Avokadą valgau kokius 2 kartus per savaitę. Man labai patogu pietums jį valgyti. Nusinešu darban avokadą ir 2 riekes duonos. Labai puikūs pietūs.

 3. Prisiminiau vieną mėgstamiausių savo mišrainių, kurios nesidariau jau, ko gero, melejoną metų. Ten kaip tik į sudėtį įeina avokadas, džiovinti pomidorai, graikiški riešutai, plius virti žirniai, čilis, kaštonai (aha, tokia va aš išpindėjus) ir brokoliių kambliai. Neatsimenu, ką dar dėdavau, tik tai, kad viskas supjaustyta žirnio dydžio gabaliukais ir paskrudinta. Reiks kada pabandyt atkartot, gal pavyks.

 4. Mhm, bet reik, kad būt tik tik sunokęs, ar visai pusžalis, tada nesukrenta. Ir pačioj pabaigoj dėt.
  Vakar kaip tik norėjau pasidaryt, ale kaštonų neradau, o paskui dar apsižioplinau ir žirnius perviriau, tai teko valgyt buką košę su sūdyta skumbre (tipo padažas – svieste pakepinau smulkiai kapotą žuvytę, pridėjau cibulių, morkų, salierų, patroškinau ir sumaišiau su naminiu pompadažu).

 5. Buka, nes KOŠĖ. 😀 Man žirniai patinka ne visai suvirę, birūs. O skonis tai jo. Niekad anksčiau nebandžiau derint su žuvim, labai patiko, reiks dažniau.
  Bet šiaip čia iš serijos “kas po ranka pakliuvo, tą ir ėdam”. 😉

 6. pritariu Linai, “ka radau ta sudejau” bet pasivadinsiu ponia, ir dar cia vadinasi sveikiau maitinuosi – saukstas majonezo, pomidoru gabalai. Man tai irgi vazdelis ne koks, ir prie ko tie riesutai? nes madinga taip?

 7. Riešutai, nes man patinka ir čia tinka.
  O su apsimetimu ponia man tikrai nelabai sekasi. Žmonės kažkaip atpažįsta, kad blefuoju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *