Pomidorai su alyvuogių įdaru

Viramo pomidorai su alyvuogėmis

Man visuomet imdavo juokas iš žmonių, kurie prieš valgydami kur nors kavinėse nufotografuoja maistą. Ech, ir ką aš pati dabar darau? Nusinešu lėkštę ant stalelio prie bambukų ir iš visų pusių taikausi į ją su savo muilinyčia. Vokiečiai žiūri, bet pernelyg mandagūs garsiai juoktis. Paskui visus modelius suvalgau.

Paskui man Viramo diktuoja receptą. Jis, žinokit, kartais su juoda megzta kepurike dirba, bet kai jau reikia pietus patiekti, užsideda kepurę tokią tikrą baltą virėjišką, į vieną pusę pakrypusią. Baltas švarkas, raudonas kaspinėlis po kaklu – gražuma! Sklando kalbos, kad jo tėvai turėjo restoraną, ir būtent jie išrado tiramisu receptą, kurį paskui nusimėgdžiojo kažkas iš Milano, o paskui ir visas pasaulis… gal įsidrąsinsiu ir jo paties paklausiu. Viramo tikrai gamina nuostabų tiramisu, be to jis moka pagaminti visokių gardėsių, kartais skaitydamas receptą iš seno aptrinto sąsiuviniuko, o kartais tiesiog suimprovizuodamas. Parodžiau Viramo, kaip nufotkinau pomidorą, jis nusprendė, kad gerai, todėl padiktavo man receptą.

  • 2 pomidorai
  • 100 g juodųjų alyvuogių be kauliukų
  • 1 šaukštas kaparėlių
  • šiek tiek duonos džiūvėsėlių
  • česnako pagal skonį
  • truputį mairūno

Pomidorus perpjauti per pusę. Alyvuoges sukapoti smulkiai, sumaišyti su viskuo kitu ir uždėti ant pomidorų puselių šiek tiek paspaudžiant. Kepti orkaitėje 180C apie 30 min.

One thought on “Pomidorai su alyvuogių įdaru

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *