Apie save

Dalia yra mano vardas. Savo veidą ir pavardę lyg ir bandžiau slėpti, bet kai kas visvien išryškina. Nu gerai…

Apie save tai… Nei aš kokia ypatinga virėja, nei Petelnių princesė. Virtuvėje suktis nemėgstu (o kaip ten žmonės sukasi? Prieš laikrodžio rodyklę ar pagal? Ar rankas išskėtę į šalis?) Ne, virtuvėje aš nesisuku, judu chaotiškai. Turiu blogą įprotį – valgyt. Kasdien. O paskui visiems giriuosi, ką išviriau, ką iškepiau, ką suvalgiau. 

Atsakymas, kodėl vadinasi virtieniais  su -ie- per vidurį?

dar šiek tiek prisipažinimų apie save

el. pašto adresas: 7ravioli@gmail.com

 

 

61 thoughts on “Apie save”

 1. Sveiki,

  Jaučiuosi taip, lyg man šiandien būtų žiauriai pasisekę. O taip yra todėl, kad šiandien atradau šį, tokio gerumo, tinklaraštį! Dar ne viską spėjau perskaityti, nes labai norėjau parašyti pagiriamąjį žodį autorei. O kai parašysiu, lėksiu toliau skaityti ne tik receptus, bet ir komentarus, kurie lygiai tokie pat pakeliantys nuotaiką kaip ir straipsniai 🙂 Dalia, Tu – nepakartojama! Ačiū Tau ir sėkmės 🙂

 2. Kakur minėjote, kad Jūs ne poetė. Bet drįstu smarkiai paprieštarauti. Esate poetė ir ne tik patiekalų, bet ir mintys Jums labai poetiškai krenta. Dėkui už poetiškus receptus.

 3. ryt rytą bėgsiu daržan – cukinijų ir moliūgų bukietą suskinsiu ir ant petelnės 🙂

  Ačiū <3
  kaip tik šio recepto ir ieškojau 🙂

 4. Dalia, respektuks! Jūsų rašliavėlės tokios linksmos, artimos liaudžiai, šiluma iš Jūsų petelnės ir širdies sklinda per kompiuterio ekraną (beje, užgrybavau čia, ieškodama keptos skumbrės recepto), tad nusikopijavau 7ravioli nuorodą ir nusisiunčiau ją pati sau, kad, daugiau laiko turėdama, galėčiau pasigilinti į Jūsų pašmaikštavimus ir pasismaginti su receptais. Teneužgesta Jūsų švyturys Joniškio platybėse!
  Sėkmės, aš Jus seksiu,
  Astukė iš sostinėlės

 5. ačiū, mieloji. Skumbres, blynus ir kopūstų sriubą naudoju kaip jauką skaitytojams gaudyti, džiaugiuosi, kai suveikia

 6. Laba diena,
  labai gaila, kad tik šiandien Jus “aptikau”, bet, kaip sakoma, geriau vėliau, nei niekada… Jūsų minčių ir pašmaikštavimų paskaičius, net aš mieliau suku virtuvės link, nors tikrai neesu jos gerbėja, – nebūtų šeimos, tai,tikriausiai, visai negaminčiau… Bet pagal Jūsų receptus gaminu su malonumu. Sėkmės Jums

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *