Tai yra tikra draugystė, nors atrodo kaip nežinia kas
Ponas Didysis Ekspertas man kartais papriekaištauja, kad aš neteisingai draugauju. Pernelyg retai užsuku pas draugus arbatos (pas kai kuriuos gal šiemet ir nebuvau), nepaskambinu ir nepaklausiu “nu, kaip gyvenat, kas naujo?” ir neprisimenu gimtadienių. Jam atrodo, kad aš draugus užmiršau ir man jų visiškai nereikia. Iš tiesų tai ne visai … Skaityti toliau





