Briuselio vafliai

“…sausio mėnesį važiuodavome į Graikiją ir kelis mėnesius skindavome apelsinus. Už visus uždirbtus pinigus prisipirkdavome sidabro, ir grįžę į Belgiją jį parduodavome muzikos festivaliuose. O rugsėjį vykdavome į Prancūziją skinti vynuogių. Gyvenimas buvo paprastas. Mes buvom hipiai. Keliavome daug. Mama nežinojo, kad visur važiuodavome autostopu, rodydavau žemėlapyje taškus, kur pabuvojau, … Skaityti toliau
Read more
Ledai čia vadinasi „ijs“ – vietine tarme, kuri man nelabai aišku, kokia yra. Potterio ledai atsirado seniau, nei Haris Poteris – nuo 1926 m. Nusiperki kaušelį, paskui ilgai gali sėdėti po kvepiančiom liepom centrinėje aikštėje. Palei Maas upę, kurios viename krante Belgija, o kitame – Olandija daug miestų …
ten, kur radau šį vaflių receptą, jie vadinosi gaisrininkų pusryčiais. Ai, galėtų būti bet kieno pusryčiai, bet laikykim tai gera proga parašyti apie tai, kaip man patinka gaisrininkai. Nuo pat mažų dienų, kai ateidavau pas tetę į darbą, iki pat dabar, kai eidama ar važiuodama pro gaisrinę vos sprando nenusisuku, … 


