. Languota prijuostė | Septyni virtieniai

Languota prijuostė

 

“Languota prijuostė” – bendras kulinarinių tinklaraščių projektas, kuriame gali dalyvauti visi norintys. Prijuostę ryšime paeiliui, pasikeisdami. Kas užsiriša prijuostę, tas skelbia temą.

Kviečiame dalyvauti:

 1. Paskelbkite savo tinklaraštyje temą atitinkantį įrašą. Tekste būtinai paminėkite “Languotą prijuostę” su nuoroda į temos autoriaus tinklaraštį. Jei norite, įsidėkite į savo tinklaraštį Prijuostės logotipą.
 2. Temos autoriui nusiųskite laišką, pranešdami apie savo įrašą ir laikydamiesi jo nurodymų dėl temos, nuorodos, datų, nuotraukų ir kt. Ar Jūsų įrašas tinkamas, vienasmeniškai sprendžia temos autorius pagal savo paties nustatytus kriterijus.
 3. Pasibaigus etapui, temos autorius savo tinklaraštyje paskelbia apžvalgą su nuorodomis į dalyvių įrašus, o prijuostę perleidžia sekančiam.
 4. Jei norite užsirišti prijuostę, peržvelkite grafiką, raskite laisvus laikotarpius ir praneškite savo norą komentuodami šį įrašą.
Temos, jau tapę istorija:
Prijuostės ryšėjimo grafikas
 • visa ateitis laisva

Registruokimės skelbti temas.

3 Responses to “Languota prijuostė”

 1. Dalia says:

  Kad būtų mažiau painiavos, ištrinsiu tuos komentarus, kurių užsisakyti laikotarpiai jau perkelti į grafiką.

 2. Valerija says:

  Visi tyliai tyli :) atostogos… :) Rugpjūčio mėnesiuką tuomet sau rezervuoju :)

 3. Valerija says:

  Irrrrrr paskelbta :) Visus kviečiu į svečius http://sweetcukerka.blogspot.com/2013/08/languota-prijuoste-uz-stiklo.html.

  Mėnesio tema – UŽ STIKLO.

Leave a Response