Svetimų kraštų skonis (Languota prijuostė)

Skelbiu temą: “Svetimų kraštų skonis” ir kviečiu rašyti apie:

– receptą, kurį sužinojai keliaudamas. Nebūtinai tos šalies nacionalinis. Gal sėdėjote ant lagaminų laukdami atidėto skrydžio ir atsitiktinė pakeleivė papasakojo apie tortą, kurio receptą užsirašėte ant bilieto antros pusės? Gal prabudę suomio bute, radote virtuvėje jo kambarioką iš Ganos, kuris jums išvirė plataną (tokį kaip bananą, tik jį reikia prieš valgant išvirti)? Gal pakelės užkandinėje jums buvo atskleista tobulo barščio paslaptis? Gal nepažįstamasis pasiūlė už jus 500 kupranugarių… ir paskui kažkokiais būdais tai virto receptu? Vienžo, rašykite receptą ir jo sužinojimo aplinkybes.

Arba rašykite asmeninius pastebėjimus apie kokios nors šalies maisto tradicijas.

Arba rašykite apžvalgą apie tam tikro patiekalo transformacijas ir variacijas įvairiose jūsų aplankytose šalyse. Gal ragaujate ledus visur, kur benukeliautumėt? O gal galite palyginti kelių šalių duonos skonius ir formas? Ar esate gatvės kioskelių meniu ekspertas?

Rašykite savo tinklaraščiuose iki lapkričio 30 d., o nuorodas į įrašus atsiųskite į el.paštą 7ravioli(at)gmail.com, kad pasibaigus lapkričiui galėčiau jūsų įrašus įtraukti į apžvalgą. Jei neturite tinklaraščio, visą pasakojimą galite atsiųsti nurodytu el.paštu.

Bendros projekto “Languota prijuostė” taisyklės čia, o šios temos privalomi du komponentai yra: asmeninis kelionės įspūdis ir kulinarinis  aspektas.

Smagaus rašymo!

Tema baigėsi. Apžvalga čia.

3 thoughts on “Svetimų kraštų skonis (Languota prijuostė)

 • 2010/11/15 at 22:58
  Permalink

  Tikiuos daug linksmų pasakojimų! Oj bus skaitymo, manau 🙂

 • 2010/11/18 at 21:19
  Permalink

  Labai įdomi tema, bet sudėtinga. Niekaip nesugalvoju, apie ką galėčiau parašyti, kad būtų įdomu… 🙂

 • 2010/11/20 at 00:32
  Permalink

  epizodėlį kokį… pavartyk kelionės nuotraukas, matysi, kaip atsiminimai išplauks

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *