SÜLTSZALONNA: ant laužo skrudinti lašinukai vengrišku stiliumi

vengiski lasinukaiLietuvio nereikia agituoti, kad paragautų lašinio. Normalus maistas. Net kai kurie vegetarai lašinius valgo, tie, kurie vegetarystę pasirinko ne dėl nežudymo, o dėl sveikatos, nes jų asmeniniai mitybos ekspertai yra išaiškinę, kad lašiniai neturi blogųjų mėsos savybių.

Vengrai rūkytus lašinius irgi pripažįsta, nors ir apibarsto iš visų pusių raudonais saldžiosios paprikos milteliais. Lašinuką pasičirškinti ant laužo – ne stebuklas, matyta, panašiai išbandyta, ragauta, bet SÜLTSZALONNA turi vieną paprastą niunsą. Bulkos riekė. Ant jos vis suvarvinami nuo pakepusių lašinukų kapsintys riebaliukai. Labai paprasta, labai super.

vengriski lasiniai

Bulka su taukiukais labai gardi. Ir kaip anksčiau nesusiprotėjom? Sako, SÜLTSZALONNA yra išgalvota čigonų. Mums parodė ir paragauti davė Gyöngyi. Sakė, taip daro Vengrijoj.

vengriski lasiniai skrudinti

vengriski lasiniai ir Gyongyi

One thought on “SÜLTSZALONNA: ant laužo skrudinti lašinukai vengrišku stiliumi

  • 2014/11/07 at 13:45
    Permalink

    oi kaip kažkodėl tai priminė man vaikystėję pas senelius valgytą patiekalą, kai duoną susipjautydavau kubeliais, pamerkdavau į spirginant lašinius išsilydžiusius taukus ir valgydavau. Vaikystės mieliausias skonis 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook Like Button for Dummies