Reibinių košė

reibiniu koseReibinių kieme stovėjo viryklė. Kažkas užkūrė ugnį, užkėlė ant jos puodą, o ant puodo uždėjo didelį medinį šaukštą. Ir nuėjo. Dangum lėkė daugybė paukščių, žąsų visokių, ančių ir galbūt net gervių, lėkė pasiklykaudamos. Bet kieme nieko nebuvo, tik viryklė ir puodas. Ir tačka. Ir kirvis.

reibiniu kose1Tada atėjo viena moteris. Va, žiūri, viryklė! Taigi reikia pamaišyti. O kad laiko veltui neleistų, prie to paties dar padarė keletą pritūpimų. Viens-du, viens-du… Pasportavo ir nuėjo.

reibiniu kose3Tada atėjo vyriškis. Nepaisant to, kad šioje nuotraukoje jis atrodo truputį be galvos, sugalvojo puodą pamaišyti. Pamatė, kad tarp kruopų yra dešros gabaliukų. Atsiminė, kad yra vegetaras ir nuėjo. (paskiau pastebėjau jį tupint medyje, ten prie pirtelės)

reibiniu kose2Tada atėjo dar viena moteris. (Aš kaip tik pro langą pasižiūrėjau ir ją pamačiau.) O normali moteris jei pamato kieme viryklę, ant jos puodą, ant jo šaukštą, tai negi nepamaišys?

reibiniu kose4O tada taip atsitiko, kad košė išvirė. Ir mes, patraukę kiaušinius į šalį, skaniai jos papietavom. Ačiū!

 

6 thoughts on “Reibinių košė

 • 2014/03/21 at 23:24
  Permalink

  Skamba skaniai,ale is kur tokia virykle su puodu,saukstu,tacka ir kirviu gauti,jei vienos papugos aplinkui:)?Jau kaip dabar noriu tos koses!Bet teks grizti prie kiausiniu…
  Aciu puiku!

 • 2014/03/22 at 15:14
  Permalink

  kazkas ten buvo dar ir be koses sviesiame puode :)Pradzioj maise juoda puoda, paskui ta puoda nukele ant zemes, ir tik tada maise sviesu puoda…. del to tiek daug maisytoju ir reikejo :)))

 • 2014/03/22 at 17:09
  Permalink

  Kristina, esi tikra seklė. O va aš nors pro langelį žiūrėjau, bet net nepastebėjau, kas ir kada tuos puodus sukeitė.
  Aušra, kokios ten aplink tave papūgos- dedeklės?

 • 2014/03/23 at 18:12
  Permalink

  tame sviesiame puode kose atrodo labai skaniai ! Labai megstu perlines kruopas :), bet juodame puode tikriausiai buvo kazkas dar skaniau, nes jums net neparode ir paragauti net negavot :))

 • 2014/03/23 at 22:48
  Permalink

  Gerai ,Dalyte butu dedekles…jos tik kvarksekles :).
  Gaila niekas ju nevalgo,o tai zmonija maisto turetu.Va kenguras tai ryja net issizioje,pilnos pakeles po nakties pridauzytos lavonu guli-tik susirenki ir pilnas saldiklis:).
  O jei rimtai ,tai dabar po ranka neturiu ,bet pazadu fotke padaryti ir tau imesti,kokiom plantacijom baltos papugos (kur Lietuvoj po 700 Lt kainuoja)skraidzioja ir laukus niokoja.

 • 2014/03/25 at 14:52
  Permalink

  Paskaičiau šitą puodų „detektyvą“ ir pagalvojau- reiktų kada nors tiems septyniems virtieniams pavirsti knyga! Kaip būtų malonu karts nuo karto prisėsti ir gerų emocijų pasikrauti vartant tokią knygą!!!:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *