Pyrago gabalėlis

Vakarais, kai baigiame plauti indus, kartais nugvelbiu gabalėlį pyrago iš šaldytuvo. Dabar jau žinau, į kurį šaldytuvo stalčių jį sudeda, kuomet lieka.

Kai plaunu indus su Robertu, kuris nevartoja pieno produktų, protestuodamas prieš karvių ragų nupjaustymą, ir išvis yra veganas ir žaliavalgis, atnešu gabaliuką tiramisu ir palieku jam pusę. Jis užmiršta visas savo nuostatas ir savo pusę gabaliuko su pasimėgavimu suvalgo, o tai juk malonumas didžiulis – matyti kaip žmonės laužo savo priesaikas. (Beje, jis sakė, galėtų net trumpam nustoti būti vegetaru, jei kas nugalabytų ir iškeptų tuos du povus, kurie vaikšto aplinkui barstydami savo gražias plunksnas ir kakus. Plunksnas susirenka romantiškai nusiteikę merginos, kakus renkame mes).

Kai plovėme indus su Anita, (kuri yra psichoterapeutė, čia be bajerio, dažniausiai indus plaunant turiu gerą draugiją – Beiruto verslininkas, smegenų funkcijų tyrinėtoja, teisės doktorantė, kristaloterapijos žinovė…. mes čia ne bet kokie esam indų plovėjai ir povų kakų rinkėjai!)

… taigi kai ploviau indus su Anita, pabaigai nugriebiau gabaliuką šokoladinio pyrago. Ta kitą dieną ėmė ir pasakė Omai, kad jos pyrago gabaliuką pasiėmėm. “Aš žinau, kad gabaliukas pyrago buvo paimtas”,- pasakė ji. Ups, tai gal ji likusius gabaliukus suskaičiuoja?

“Jūs padarėte negerai, kad pasiėmėte iš šaldytuvo gabaliuką pyrago ir suvalgėte”. (gali įsivaizduoti, kaip nesmagiai jaučiausi, paskui man sakė Anita). Bet, pasirodo, ne tame esmė, kad neatsiklausę gabaliuką nugvelbėme. “To pyrago negalima valgyti tik išimto iš šaldytuvo. Jis turi būti kambario temperatūros” Cha!

2 thoughts on “Pyrago gabalėlis

  • 2011/11/04 at 15:19
    Permalink

    Vos nepaspringau arbata skaitydama tavo įrašą. 🙂 🙂 🙂

  • 2011/11/07 at 17:36
    Permalink

    Smagu skaityt, kaip ir viską, ką Dalia rašo!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *