Marmozel. Rankų kremo testavimas

rankų kremas marmozel

  1. Pavadinimas “Marmozel” – labai žavus. Ne vienas iš mūsų būtent taip tardavome prancūziškąjį “mademoiselle” vaikystėje. Žodis tada atrodydavo prašmatnus, o dabar – jaukiai mielas. Sparnuota fėja, puošianti etiketę taip ir atrodo – jaukiai ir mielai. Jie patys apie save rašo, kad “Marmozel” – tai moteris, leidžianti sau būti visokia: linksma, rimta, keista, smalsia, o svarbiausia – savita. Ji lyg fėja, skraido po pasaulį ir renka kvapniausius lašelius”.  
  2. Tinklapyje “Marmozel” daug naudingos informacijos apie produktus, sertifikatus, eterinius aliejus. Ir apie produkciją, ir šiaip straipsniai, plečiantys akiratį. Apsilankius – jausmas lyg pas gerus žmones. Tik man nepatinka, kad iškart pradeda čiulbėti paukščiai, o kur išjungti – nerandu. (bet paskui jie patys užtyla).
  3. Rankų kremo indelis – tamsaus stiklo. Jame 30 ml kremo. Man, kremą naudojančiai ne reguliariai, o tada, kai pajaučiu odos diskomfortą, labai tinkamas kiekis. Svarsčiau, kokia pakuotė geriausia – tūbelė ar toks indelis. Indelio privalumas tas, kad labai patogu atsidarius uostyti. O ta daryti norisi.
  4. Kvapas nepaprastai malonus, jis iš eterinių aliejų. Pati neatpažinčiau, kokie aliejai, bet sudėtis išduoda, kad levandų, labdanum, citrinų. Kvapas gero ir tikro daikto, kurį norisi uostyti ir uostyti. (Labdanum – žiedas panašus į erškėtrožę, auga prie Viduržemio jūros.)
  5. Konsistencija – vienalytis, kietokas. Pirštų pagalvėlėmis jo nepakabinsi iš indelio, reikia kabinti nagu arba kokia nors mentele. Bet gal čia dėl to, kad pas mus namuose vėsu. Šiaip ar taip, viskas su konsistencija gerai.
  6. Ant rankų tepasi labai maloniai ir lygiai. Gana greit susigeria į odą, ir nereikia sėdėti delnus atkišus, o gali daryti, ką buvai suplanavęs. Kurį laiką ant rankų išlieka neryškus, labai malonus aromatas.
  7. Koks poveikis odai? Iš karto nuima sausumo, odos tempimo pojūtį. Nieko negaliu pasakyti, ar pagražintų rankas reguliariai naudojant, nes mano vargšės darbininkės dažniau gauna indų ploviklio, nei marmozelių kremo. Bet šiaip labai fainas rankų kremas.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook Like Button for Dummies