Makaronai

Seniau aiškiai žinojau, kas yra makaronai, dabar jau nebe taip aiškiai. Iš kažkur atsirado pasta, o makaronai kartais reiškia makaronus, o kartais – tokius sausainius kaip suklijuotas spalvotas tabletes.

Vieną vakarą paklausiau, kas valgytų pieniškos makaronų sriubos, ir sulaukiau visiško nesupratimo iš mūsų tarptautinio kolektyvo, nes jiems pieniška makaronų sriuba neegzistuoja. Būčiau vistiek virus, tegul susipažįsta, bet kad vienas kolektyvo narys nevartoja pieno produktų, protestuodamas prieš karvių ragų nupjaustymą. Jo gyvenimo draugė kelioms savaitėms paliko jį vieną, o pati išvyko į Romą drebėti. Neiškart išsidaviau, kad nesuprantu kame reikals, kaip  tai drebėti… na pasirodo tai tokia meditacijos forma – drebėti 6 valandas per dieną. Trys seansai po dvi valandas. Drebėjimo. Teip reik. Ai, nebeviriau aš tos pieniškos sriubos…

Italai irgi atrodo su tais makaronais šiek tiek sutrikę.Pridaro baltų-žalių- raudonų makaroniškų kaspinėlių, tai Italija, o raudonų-geltonų-juodų – Vokietija. Pridaro makaronų kaip Milano katedrų, kaip Pizos bokštų, kaip lėktuviukų… Vaje… Taip ir iki pieniškos sriubos nusiristi gali.

2 thoughts on “Makaronai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *