Virtieniai 2012-aisiais ir visada

Per šiuos metus tinklaraštyje parašiau šimtą dvidešimt kažkelis įrašus. Daugiausia – sausio mėnesį (16), mažiausia – po 5,-  rugpjūtį (nes vaikščiojau pėsčiomis po Lenkiją iki pūslių ant kojpirščių), ir spalį (nes tam name ant kalno viršūnės Sicilijoje nebuvo interneto). Prirašiau visokių receptų, ypač pyragų, saldžių ir ne, na ir dar visokių plepalų. Sudalyvavau Tour de France ir Jelgavos ledo skulptūrų atidaryme, kleckų šventėje, vyšnių festivalyje, ekskursijose po Stumbro gėrimų gamyklą, vieną mažą sūrinę Lombardijoje ir dviejuose balzaminio acto fabrikėliuose Modenoje (actas garbėsžodis brangesnis už kvepalus). Pro parmidžiano sūrinės langus tik iš lauko dairiausi, bet prasibrausiu kada nors ir ten.

demaskavau žibuoklę, kad ji visai nėra valgoma,

vienai spontaniškai susikūrusiai komandai prakišau pavadinimą “septyni virtieniai” (Mes nukovėm taurę, valio, valio!)

priskyniau labai daug alyvuogių, nufotkinau visą aliejaus spaudimo procesą (paskui kai eidavau pro šalį, darbuotojai man šypsojosi ir mojavo), bet šio įrašo dar nepaskelbiau

dar yra visa serija rašinėlių iš įvairių kavinių: Modenoje, Varšuvoje, Bolonijoje, Venecijoje, Masmechelene, ir vieno tualeto Taline (kur grindyse yra langiukas, o jame matai torto gabalėlį). Visai smagu kai išgurkšnoji kavą, išsitraukti užrašų knygutę ir aprašyti momentą – panašiai, kaip nuotrauka, tik fiksuoji ne vaizdu, bet žodžiais. (mano knygutėje yra dar keli aprašymai, tik kol kas nepatekę į virtualybę).

dar yra dviejų knygų pristatymas: apie valgius iš sraigių ir apie tai, kaip kaupiame atsargas.

ir apie sutiktus žmones šiek tiek yra: du prancūzus, kurie mano namuose Joniškyje kepė bulves, ir du prancūzus, kurie užtiko mane Sicilijoje, apie Alisą, kuri su visa šeima važinėja dviračiais po pasaulį, ir apie Pille bei Oksaną – tinklaraščių autores, dar apie Hilją ir Danielių (kurių tikri vardai yra ne tokie).

Žmonės, ką norėtumėte skaityti ateityje?

Pyragus tai būtinai kepsiu, fotografuosiu, aprašysiu ir pati suvalgysiu, nesvarbu, ar jūs skaitysit, bet aš kepsiu, lakštingala negali be pyragų.

Bet dėl kitų dalykų galėtume derėtis. Kokie būtų pageidavimai?

cat

14 thoughts on “Virtieniai 2012-aisiais ir visada

 • 2012/12/30 at 13:30
  Permalink

  Man tai po teisybei visai tas pats, apie ką. Pats rašymo stilius taip veža, kad galėčiau skaityti visiškai bet kokias blevyzgas 🙂

 • 2012/12/30 at 15:48
  Permalink

  Pritariu, Svarbiausiai, išlik savimi, Dalia, su savo jumoru, kartais nei iš šio, nei iš to, priverčiančiu krizenti skaitant tavuosius įrašus. Apie ką norisi, apie tai ir turi rašyti, o skaitytojai patys atsirinks… 🙂 Gražių, gerų, sveikų ir skanių artėjančių!

 • 2012/12/30 at 16:28
  Permalink

  Dalia, Jūs tik rašykit – apie bele ką, svarbu rašykit. Nes tai toooks gaivus vėjo gūsis ir toks malonumas skaityti 🙂 sėkmingų metų ir daug daug įrašų 🙂

 • 2012/12/30 at 17:04
  Permalink

  Kodėl neaprašei apie itališkus katinus prie makaronų bliūdo ?
  kurie visada alkani ir bliauna nesustodami…

 • 2012/12/30 at 18:25
  Permalink

  labas nepažįstamoji – nereali moterie 🙂
  skaičiau įrašus ir šypsojausi, ačiū už geros nuotaikos pliūpsnį:) labai malonu, kad užsukai ir palikai žinutę mano bloge, nes kitaip Tavęs nebūčiau sutikusi

 • 2012/12/30 at 20:37
  Permalink

  daug ir visko.

 • 2012/12/31 at 09:26
  Permalink

  Miela Dalia! Labai lauksiu Jūsų įrašų ir kitais metais, nes Jūs esat šviesus spindulėlis pilkoje gyvenimo rutinoje. Ačiū Jums! Klestėkit!

 • 2012/12/31 at 10:51
  Permalink

  Dalia,keliauk, stebėk, virk, kepk, eksperimentuok, fotografuok ir rašyk!Skanių virtienių Tau ir mums visiems 2013-aisiais!

 • 2012/12/31 at 11:32
  Permalink

  ačiū ačiū… bet tai jokių pageidavimų, išskyrus blevyzgų ir apie katinus?

 • 2012/12/31 at 11:55
  Permalink

  Man labai patinka istorijos apie užjūrio princus, kelionių nuotykiai, atsitiktiniai pastebėjimai, reportažai iš renginių ir, žinoma, receptai. 🙂

 • 2012/12/31 at 18:01
  Permalink

  o ma visokios įvairenybės: tipo silkė su šokoladu. Arba pas tave rasti chutniai. Nu va ma tokių reikia patiekalų. Beje silkė su šokoladu bais skanu. Ir su bananais skanu. O va su apelsinais… nieko, ale daugiau nedarysiu.

 • 2013/01/01 at 19:10
  Permalink

  Vilma, Jolanta… bus ir reportažų, nu princų iš anksto negali prognozuoti, kad pasitaikys, kaip ir silkės su šokoladu… bet įvairenybių ieškosim

 • 2013/03/03 at 14:42
  Permalink

  Aš tai noriu knygos. Pažadu nusipirkt be nuolaidų, nelaukdama akcijos, išpardavimo ar knygų mugės. Žinokit, tai pirmas kartas per mano daug metų, kai duodu štai tokį pažadą. ( Ir Joniškis ten kad būtų, būtinai.)

 • 2013/03/03 at 17:51
  Permalink

  mg, tai knygos dar neišėję iš mados?
  (nuojauta nostalgiška, lyg būtum kažkur toli nuo Joniškio)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Facebook Like Button for Dummies