Kavakuki Joniškyje

kavakuki1. Pilkų tonų Joniškio vaizdai kaip interjero detalė. Pradžioj galvojau, kad senos nuotraukos, atidžiau pažiūrėjus pradėjau įtarti, kad piešiniai. Bet jei tikrai piešiniai, tai neįtikėtinai kruopštūs ir detalūs. Vertinu labai teigiamai.

2. Vietos daug, bet ir žmonių daug. Vieta nuteikianti pabūti. Jaunos mamos su kūdikučiais, iš Kauno savaitgaliui grįžę studentės ir šiaip jauni asmenys, vieni su draugais, kiti su kabėm ant dantų, kitos su tokiom nenormaliom blakstienų butaforijom, kad kai mirksi, ciongai laksto.

3. Man rūpėjo patikrinti, ar yra ten pagalvėlių. Patyriau, kad nėra, bet ir nereikia, nes sėdimos vietos visai kitokio pobūdžio. Tokie minkšti daiktai, į kuriuos įsiteški taip patogiai, kad paskui nebeįmanoma prisilenkti prie staliuko, ant kurio esi pasidėjęs bandelę. Valgai ją patogiai atvirtus, o trupiniai byra ant papų. Sėdėti labai patogu, atsikelti iš tokio sėdėjimo reikia pastangų. Kai žmonys pagaliau išeina, darbuotoja prieina, apšluosto trupinius, boksavimo būdu patvarko sofmaišius.

4. Skraido musės.

5. Yra lentyna su knygomis, išleistomis sovietmečiu. Tokios knygos, kurių visi turi namuose ir nebežino, ką su jom daryti, nes nieks jų neskaito, o išmesti gaila. Nes juk KNYGA. Iš pirmo žvilgsnio, neblogas žurnalų asortimentas. Patyrinėsiu dar.

6. Darbuotojos labai rimtos. Turbūt su jaunimu kitaip neįmanoma?

7. Kava gražiame puodelyje, pyrago gabaliukas ant popierinės lėkštės. Po gražų puoduką maskatuoji plastiko šaukšteliu. Nu galėtų būti, jei jau tikras puodukas, tai ir tikras šaukštelis.

7. Ant sienos su kreida nupieštas ežys. Ant cukraus irgi nupieštas ežys.

8. Šaldytuvas išdažytas kaip juodmargė karvė.

9. Tualete yra juoda lenta ir kreidos, nes kažkodėl visi nori užsirašyti vardus. Ir ne vien tai. Vis dėlto žmonės užsiima tualetuose keisčiausiais dalykais. Viena pana išėjo iš tualeto ir pasakė ten dar likusiai draugei:”baik fotografuotis, einam”.

10. ………… ką įrašytum? …………

 

9 thoughts on “Kavakuki Joniškyje

 • 2013/09/10 at 17:04
  Permalink

  😀 ačiū už gero juoko porciją – kvatojau viena 😉

 • 2013/09/10 at 20:24
  Permalink

  Numeriai 5. ir 9. geriausi. Smagiai (:

 • 2013/09/11 at 12:59
  Permalink

  Suintrigavai, Dalia, reiks po seminaro eit išbandyt KAVAKUKI!

 • 2013/09/11 at 14:27
  Permalink

  O kas 10 punktą įrašys? Alba, buvai?

 • 2013/09/11 at 17:22
  Permalink

  Nebuvau, Dalia, nes seminaras vyks tik rugsėjui persiritus į antrą pusę, bet būtinai nueisiu ir parašysiu jei ne 10, tai 11 punktą! O kavos su pienu bus?

 • 2013/09/18 at 08:58
  Permalink

  Tikrai jauki vietelė, patiko! Ir kava su aguoniniu torčiuku nuostabiai tiko! Netgi padavėja maloniai šypsojosi! Gal mes juokingai atrodėme jai?

 • 2013/09/18 at 10:27
  Permalink

  Kavakukis vakar aplankytas,taigi tęsiu sąrašiuką.
  10. Originalūs šviestuvai!
  11. Kai kurie staliukai išdekoruoti šaškių (šachmatų) lentomis, būtų visai smagu turint laiko sužaisti, tik pačių šaškių (šachmatų) nebuvo matyt. Prisipažinsiu, kad ir neieškojau.
  12. Knygos tikrai senos, senos, senos. Bet gal geriau perskaityti seną negu jokios? Galima ir rašybos pasimokyti — yra garsios mokslininkės knyga.
  13. Sužavėjo seni atvirukai. Ir lietuviški, ir ne.
  14. Netgi flomasterių ir spalvinimo knygelių lankytojams Kavakukyje esama! Ne tik tualete ant sienos galima miklinti ranką!
  15. Kolegei labai patiko dideli kavos puodukai, tikri puooooodai, būtinai liepė šitai paminėti. Miniu.
  16. Kokia dailutė miniatiūrinė spintelė su vieninteliu stalčiuku tualete! Atitraukiau ir apžiūrėjau, kas viduj. Kažin ar kiti irgi tokie smalsūs? O viduj…
  Mums su kolege patiko viskas. Darbuotojoms pasisakėm, kad dar būtinai ateisim.
  P. S. Dalia, o vakar prieš 17 val. visai atsitiktinai būtume antrą kartą pasimačiusios „gyvai“!

 • 2013/09/19 at 17:27
  Permalink

  …o viduj – kreida 🙂
  ačiū už linkėjimus, saugiai man buvo perduoti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *