Kam skirtas šis daiktas?

Toks laiškas atėjo pas mane  su klausimu:

Dovanų gavau tokią sausainių blekutę, ir didelė gėda- nežinau ką su ja padoraus nuveikti.. 🙁 Su formelėmis viskas gerai, visokiausių prikepu, o su šita nesąmonė kažkokia, labai negilios formos, nesitiki, kad tą pačią tešlą būtų galima į ją sutalpint ir kažką iškept..
Jau net galvojau, gal čia kokį šokoladą gamint geriau, ar kažką panašaus, nors mane užtikrino, kad čia tikrai sausainių forma.

Aš esu eilinė virtienių moteris ir su tokiom formom nesusiduriu. Jeigu kas galite patarti laiško autorei, tai tarkite.

4 thoughts on “Kam skirtas šis daiktas?

 • 2011/10/18 at 23:36
  Permalink

  Aš pati tokių formų nemačiau, bet spėju, kad galima būtų į ją “įkočioti” paprasčiausių sviestinių sausainių tešlą. Nors pamačiusi paveiksliuką, pagalvojau, kad tai saldainių forma 🙂

 • 2011/10/19 at 00:03
  Permalink

  nu man i galva tik sokoladas ateina… o jei daryti sausianius, ar nebus jie visteik iskepus vienodi, t.y. blynai apvalus.

 • 2011/10/19 at 11:01
  Permalink

  Arba įkočioti, arba padarius skystą blyninę tešlą, su švirkštu įspaust po truputį. Ir pasidalint iškepus su visais, kas gavosi, bais įdomu 🙂

 • 2011/10/20 at 13:31
  Permalink

  Su sviestine ir net meduoline puikiai išsikepa sausainiai. Tereikia iškočioti tešlą, sudėti, apspausti, apipjaustyti formą ir kepti. Dukrytė tokią dovanų gavus, vaikams smagu valgyti tokių formų sausainius.
  Su šokoladu sunkiau būtų, forma metalinė, negili, sunkiai gali išsikrapštyti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *