Italas ir meksikietis… po 20 metų

gardėsisTie metai, kai mokėsi Maskvoje geologijos liko taip toli, kad net nebepanašūs į prisiminimus, o atrodo lyg seniai seniai matytas filmas… O kur dabar Mašulia? Kaip susiklostė jos gyvenimas keistoje šalyje Rusijoje? Gal vis dėlto pavyko jai ištekėti ir išvykti į kitą šalį? Bet nei Italas nei Meksikietis nebuvo tuo, kuris ją išsivežtų.

Meksikietis baigęs studijas grįžo namo. Pusbrolis Chulijo Marija Bonbonesas padėjo įsidarbinti geros firmos administracijoje… ne, geologu niekada taip ir nebuvo. Į darbą vaikšto apsirėdęs kostiumu. Kaip žmogus. Meksikiečiui vis dar patinka geltoni marškiniai aprašinėti raudonais žodžiais HOLA HOLA, bet jo žmona prisiekinėja, kad taip apsirengęs atrodo lyg pižonas. Vedė jis miestelio gražuolę… o Mergele Malonioji, negi tikrai buvo gražuolė šita išplerusi didžiaburnė rėksnė, jo septynių vaikų motina?!

Italas – rimtas ir padžiuvęs. Gyvena su mama gražiame senamiesčio bute. Dirba su  aplinkosaugos projektas. Ech, darbas daugiausia kabinetinis, su dokumentais. Labai atsakingas, reikia atidumo ir susikaupimo. Italui prapliko pakaušis. Taip ir nesusirado merginos, kuri įtiktų jo mamai. Ketvirtadieniais Italas išeina pasivaikščioti – susisupęs elegantišku apsiaustu žingsniuoja pagrindine miestelio gatve, o paskui užsuka pas Džiuzepę aperityvo. Pro langą stebi gatve einančias merginas… nė viena iš jų nė pusės nėra tiek graži, kaip buvo Mašulia.

1 dalis: Italas ar Meksikietis

3 thoughts on “Italas ir meksikietis… po 20 metų

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *