Guliašų paradas

Sako, iš nieko niekas neatsiranda.
Bet man vistiek atrodo, kad ši idėja išdygo iš nieko – tik žybt ir yra, ir keroja…
Kas yra gaminęs patiekalą, kurį vadino guliašu, teprisipažįsta. Viešai ir su vaizdine medžiaga teapsireiškia šičia, kur vyksta guliašų paradas.
Kas rado receptą grynai čystai vengriškos kilmės ir turi ūpo pagal jį grynai čystai vengrišką guliašą pasigaminti, teatienie su savo įspūdžiais ir fotoįrodymais.
O kas yra vengras, arba vengro žmona, arba apsigynė bakalaurą vengrų virtuvėje, tegu ateina kaip ekspertas.
Kvietimas be laiko limitų.

1. Vilma yra gaminusi guliašą savo Kulinarijos Laboratorijoje. Išmoko ne iš vengrų, bet iš knygutės, kurią rado aerouosto knygynėlyje, belaukdama atidėto reiso į Vilnių.

2. Egidija, kuri skelbiasi esanti tinginė, irgi verdanti (kad tinginė -netikiu! kad verda- aha, aha!), kartą parsivežė ir Prahos prieskonių mišiniuką “Gulášov é koření”, ant pakelio rado receptą, ir pagal jį pagamino guliašą. Kyla du įtarimai:

  1. čekai irgi gamina mėsą padaže, kurią vadina guliašu
  2. Egidija moka skaityti čekiškai
  3. 3. Aguonėlė beveik galėtų būti ekspertė, nes per jos televizorių rodo laidas apie guliašus, bet vietoj privalomos jautienos ji ima vištieną ir gaunasi… kažkas gero ir į temą

    4. Laura sumezgaliojo guliašą iš jaučio kulno ir knedlių, tačiau belaukdama susirenkančių valgytojųvisus knedlius išgraibė ir pati asmeniškai suvalgė. Trūkumą užmaskavo petruškomis.

Egliukui Rimi primygtinai silūlė sprandinę ir visokias akcijas, bet ši pasirinko kiaulienos mentę, kurią sumarmalavo su visokiais svogūnais ir pašovė į naująją orkaitę savo skveruose

7 thoughts on “Guliašų paradas

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *