Fiskarai virtuvėje

Anksčiau man labiau patikdavo universalūs daiktai. Dabar jau pradeda patikti ir siauros paskirties. Pvz. trys peiliai pjaustyti sūriams. Vienas – kietam, kiti – minkštiems.

fiskarPonas Didysis Ekspertas cituoja kažkur išgirstą išminties perlą: labiau apsimoka nusipirkti brangų peilį, kuriuo sūrį galima plonai supjaustyti, negu stebėti, kaip namiškiai jį pjausto centimetro storio riekelėmis ir kraunasi ant sumuštinių.

fiskarUždedi kiaušinį ant tos konstrukcijos, su spec. dangteliu tik šnai, ir jį perveria vielos bei supjausto į vienodas lygias ripkas. Suvožiamam sumuštiniui labai patogu.

fiskar

Skustukas, prie jo parašyta, kad tinka morkoms arba agurkams. Patyriau, kad labai gerai ir burokėliams bei kietaskūriams moliūgams.

fiskar peiliai

Pusryčių peiliai? Mįslingas pavadinimas, todėl visą rytą bandžiau pjaustyti kas tik pasitaikė, ir kitaip naudoti. Tiesiog idealus užtepams tepti, ir pakabinti iš indelio labai patogu, ir užtepti. Oranžinis – mano mylimiausias.

fiskar obuolių pjaustykle

Obuolių pjaustyklė. Žybt ir yra! Obuolys perpjaunamas į aštuonias dalis – tokio dydžio skiltelės į pyragą ar obuolių sūrį per didelės. Jos skirtos susidėti į indelį, uždengti gražiu oranžiniu dangteliu ir pasiimti su savimi. (Niekada taip nedarydavau, jei imdavau su savimi obuolį, tai nesupjaustytą, bet kad niekada nedarydavau, nereiškia, kad niekada nedarysiu).

Ir daugiau gerų fiskarinių daiktų yra skirtų virtuvei. Maloniausia, kad net man viskas gražiai pjaunasi, drožiasi,  lupasi nestrigdami, o taip ne su viskuo būna.

One thought on “Fiskarai virtuvėje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *