Dviračių orientacinis žaidimas Perkūnas – šlapioji versija

dviračių žaidimas JoniškyjeMes čia Jonišky pramogaujam visokiais būdais. Šeštadienį, kada lyja, važinėjam dviračiais gatve prie poliklinikos, kur stovi greičio matuoklis ir bandom išgauti, kad matuoklis parodytų 30. Aš bandžiau tik vieną kartą, man rodė 26, bet tik todėl, kad per trumpą įsibėgėjimą pasirinkau. Negalėčiau visą dieną lėkti ant 30 km/h, bet trumpai, ir dar jei nuo kalno, tai kodėl ne. Kol kas įrodymų neturiu, kad galėčiau, bet teoriškai žinau, kad ja.

Paskui sakom, ėj, davaj, pasižiūrim kiek dviračių galima sustatyti prie Pentagono. Mes Joniškyje turime Pentagoną. (Sako, pavadinimas atsirado tada, kai gretimame pastate gyveno laisvu elgesiu garsėjančios tremtinės iš didmiesčių, gretimas pastatas buvo pavadintas Baltaisiais Rūmais, bet dabar jau mažai kas tą prisimena, o gal ir išvis netiesa). Tai va, prie Pentagono galima pastatyti 4 dviračius. Suskaičiavome, priedo dar ir nusifotografavome. Šeštadienį daug žmonių fotografavosi prie Pentagono. Prie seniūnijos – tik trys. Kaip jiems taip susišvietė, kad reikia fotografuotis prie seniūnijos?  Ar jums, gerbiamieji skaitytojai, yra taip buvę, kad lietingą šeštadienį šautų į galvą mintis sėsti ant dviračio ir minti nusifotografuoti prie seniūnijos? Prie Pentagono – visai kic reikals. A ne?

dviračių orientacinis

Ką mes dar darėm? Laigėm gatvėmis, ieškodami, gal kur pamatysime pelėdą arba dramblį. Arba tualetą. Ką galvojo atsitiktiniai praeiviai – neaišku. Arba laikė mus berazumiais, arba pavydėjo. Dėliojom ant šaligatvio šlapio popieriaus skiauteles ir planavom, kur čia mum dar nulėkus. Nešėm dviračius skersai geležinkelio. Skaičiavom gręžinius ir gulinčius policininkus. Tų, kurie sėdėjo savo mašinoj prie žūmkės, neskaičiavom. Tik gulinčius. Gulėjo dviese. Sušlapom užpakalius ir išsimaurinom išeiginius treningus, nes kai pagauna azartas tai juk varom per balas nebesisaugodami. Pametėm raktą, todėl vienoj tinklo tvoroj prie vienos švietimo įstaigos amžiams liko įstrigusi spyna.

Atsitiktinai susidariusios komandos bendrai iškovotą taurę davėm pasaugoti Tomui, taip iš išmynė namo su auksu, kyšančiu iš kuprinės.

dviračių orientacinis

4 thoughts on “Dviračių orientacinis žaidimas Perkūnas – šlapioji versija

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *