Bananų blynai

bananu blynai

“Kam tau kviesti į talką kaimyną, jei turime namuose keturis australus?” – klausiu Pono Didžiojo Eksperto. Mes norime nuimti tinklą nuo trešnės, nes uogos jau baigtos, ir uždėti ant vyšnių, nes špokai, bjaurybės, puola juodais debesiais. Trešnės medis labai didelis, ne taip paprasta buvo tinklą uždėti, ne taip paprasta ir nuimti. Paklausiau australų, ar jie padės, sutiko su didžiuliu entuziazmu. Jie išvis labai entuziastingi, viskuo tik stebisi ir džiaugiasi, ir viskas jiems “kūūūūl”.

Nueinam prie medžio. Du australai gauna ilgus pagalius, su kuriais reikia užkabinti tinklo kraštus, laiko pagalius ir stovi iš šonų abu kaip sargybiniai, o Ponas Didysis Ekspertas įlipęs į medį stengiasi atkabinti tinklą kur užkliuvęs.

Tada plaukuotasis australas vardu Ben susimirkčioja su Džesika,  palaikyti pagalį atiduoda man, o Džesika tik kabarai ir užlipa jam ant pečių ir išsitiesia visu ūgiu.

Nu patikėkit buvau abstulbusi, nes tokius dalykus buvau mačiusi tik cirke, o ne savo kieme prie trešnės. Benas vaikšto, o Džesika stovi jam ant pečių, prieina prie trešnės ir trijų su puse metrų aukštyje tampo tinklą, kur užkibęs ant šakų.

Ėj, sakau Ponui Ekspertui, ėj tu pažiūrėk kas čia vyksta. NEGALIU!!! – tas šaukia iš medžio. Nu bet tik truputį pažiūrėk į tą merginą (nes tą minutę buvau užmiršusi, koks jos vardas). NETRUKDYK, NEGALIU Į JOKIAS MERGINAS DABAR ŽIŪRĖT!!! – baisiu balsu šaukia Ekspertas. Bet aš tai suprantu, kad amžinai Džesika ant Beno pečių nestovės, ogi koks nuostolis bus, jei liks Eksperto nepamatyta. Jam gi nieko nereikia daryti, tik vos-vos akį pakrutinti ir pamatys. Nu tik biškį pažiūrėk į merginą – vėl aš jam. ATSTOK SU SAVO MERGINOM, AŠ ČIA VOS LAIKAUS!!!! – ir taip liko jis cirko nepamatęs.

Bananinius blynus australai kepė pusryčiams, tiksliau kepė abi merginos viena kitą vis pakeisdamos, o vyrukai kieme tvirtino daiktus prie dviračių. Du australai vegetarai, o du – veganai, todėl blynai veganiški.

Veganiški bananų blynai

  • 2 bananai
  • 2 puodukai sojos pieno (500 ml)
  • 2 puodukai miltų (500 ml).
  • šiek tiek aliejaus kepimui
  • 150 ml kokoso pieno
  • žiupsnelio vanilinio cukraus

bananu blynai

Bananus nulupti ir sutrinti į vienalytę tyrę .

bananu blynai

Įpilti sojos pieno ir viską išplakti. Įberti miltų, išmaišyti. Turi gautis gana tiršta tešla.

bananu blynai

Įkaitinti keptuvę. Užpilti truputį aliejaus, tiek, kad keptuvė pasidengtų aliejumi gana plonai. Samteliu užpilti tešlos ir kepti ant nedidelės ugnies vieną pusę, tada apversti ir iškepti kitą pusę.

bananu blynai
Išsinešusi į balkoną blynus fotografavau taip, kad dar ir dviratininkas į kadrą patektų.

Kokoso pieną pagardinti vanile. Bananų blynus valgyti užpiltus kokoso pienu.

bananu blynai
Trys jau pradeda valgyti, viena, spėkit kas, su fotoaparatu aplink painiojasi, o Abė dar kepa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *